BG BG

دانلود Death Park 2.0.1 – بازی ترسناک “پارک مرگ” اندروید + مود

دانلود Death Park 2.0.1 – بازی ترسناک “پارک مرگ” اندروید + مود
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:85 نفر
 • دسته: | | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود Death Park 2.0.1 – بازی ترسناک “پارک مرگ” اندروید + مود دانلود Death Park 2.0.1 – بازی ترسناک “پارک مرگ” اندروید + مود دانلود Death Park 2.0.1 – بازی ترسناک “پارک مرگ” اندروید + مود دانلود Death Park 2.0.1 – بازی ترسناک “پارک مرگ” اندروید + مود

بازی پارک مرگ


Death Park: Scary Clown Horror - پارک مرگ عنوان یک بازی آرکید از استودیوی بازی سازی Euphoria Horror Games می باشد که در گوگل پلی برای اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی ترسناک شما باید یک پارک تفریحی رها شده عظیم را با یک سیرک کشف کنید. شما باید برای مقابله با دلقک قاتل ترسناک آماده شوید و تمام معما هایی را که منتظر شما هستند در مسیر فرار در این داستان های ترسناک حل کنید.

  

Death Park

  

قصه از آنجایی شروع می شود هوا تاریک شده و شما در حال بازگشت به خانه هستید ولی به خاطر مشغله فکری بسیار زیاد مسیر خودتان را اشتباه می روید و وقتی به خودتان می آیید می بینید در جای پرتی هستید. حال دیگر دیر وقت است و هیچ ماشینی هم در نزدیکی شما وجود ندارد، بنابراین تصمیم می گیرید وارد یک شهر بازی متروکه در همان نزدیکی شده و آنجا را کاووش کنید. فکر می کنید در این مکان هیچ کس نیست و برای همین با خیال راحت شروع به رفتن به نقاط مختلف این شهر بازی خواهید کرد. اما باید بگوییم سالها پیش در این شهر بازی یک دلقک سیرک وجود داشت که مردم بسیاری به خاطر او به سیرک می رفتند. اما بعد از مدتی به خاطر شرایطی که برای دلقک پیش می آید این فرد مهربان تبدیل به یک شخص خونخوار می شود و چهره او خوفناک شده و دیگر نقشی برای خندیدن مردم بازی نمی کند.

 

Death Park

 

بعد از گذشت زمانی افراد و کودکانی در این شهر بازی پیدا شدند که به طرز وحشتناکی کشته شده بودند. به خاطر همین این شهر بازی برای همیشه تعطیل می شود و حال سالهاست کسی پا به آنجا نگذاشته، حالا شخصیتی که شما باید در نقش او بازی کنید خبر ندارد در این شهر بازی چه اتفاق هایی رخ داده است و دارد با خیال راحت به جستجو خود ادامه می دهد. شخصیت اصلی با نزدیک شدن به سیرک کنجکاو می شود که آنجا را هم ببینید ولی دلقک متوجه حضورتان می شود و داستان شما تازه شروع خواهد شد. حال باید به فکر فرار از این دلقک خونخوار باشید چون او می خواهد شما را به طرز وحشتناکی نابود کند. حواستان به پشت سرتان باشد زیرا او همه جا است و همیشه در جستجو شما می باشد.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
در نسخه مود بازی شما طلا خرج کنید، بجای کم شدن زیاد می شود.


  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها