دانلود بازی Samorost 1 برای کامپیوتر + فشرده شده

 دانلود بازی Samorost 1 برای کامپیوتر + فشرده شده

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
 دانلود بازی Samorost 1 برای کامپیوتر + فشرده شده  دانلود بازی Samorost 1 برای کامپیوتر + فشرده شده  دانلود بازی Samorost 1 برای کامپیوتر + فشرده شده  دانلود بازی Samorost 1 برای کامپیوتر + فشرده شده

Samorost 1 بازی کم حجم جدیدی در سبک فکری و ماجرایی می باشد که در سال 2003 توسط Amanita Design برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. در Samorost ، کاربر با دنیایی ساده با کنترل های بسیار ساده در ارتباط خواهد بود. در این بازی شما در نقش یک موجود انسان نما با کلاه کوچک و چکمه های قهوه ای نقش آفرینی می کند که به اختصار “کوتوله” نامیده شده است. هدف از توسعه بازی Samorost ، درگیر کردن گیمر با مجموعه ای از پازل ها و آزمایشات ذهنی است ، در هریک از معماها و پازل های این بازی ، شما با یک تست هوش رو به رو خواهید شد. 

  

  

تمامی پازل های بازی ، در مجموع با محوریت داستانی بازی ارتباط مستیم دارند ، این بازی به شکلی ساده ، تنها از طریق ارتباط ساده شما با آبجکت های موجود در هر آزمون است ، گذر از هریک از پازل ها با انجام کلیک صحیح بر روی آبجکت ها در جهت صحیح است. پشت سر گذاشتن هریک از پازل ها ، شما را به صفحه ای دیگر و پازلی جدید هدایت می کند.  هم اکنون می توانید بازی Samorost 1 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت پرنده بازیها دریافت نمایید.

 

📌 سیستم مورد نیاز:

وارد نشده! :(

🛠 آموزش نصب یا اجرا:

وارد نشده! :(

   

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 9.3 مگابایت
💰 قیمت: -
📅 تاریخ انتشار: 1395
🔐 پسورد: www.yasdl.com
📣 منبع : یاس دانلود
 دانلود بازی Samorost 1 برای کامپیوتر + فشرده شده
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها