BG BG

دانلود بازی Spirit of the Island – Complete Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Spirit of the Island – Complete Edition برای کامپیوتر

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Spirit of the Island – Complete Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Spirit of the Island – Complete Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Spirit of the Island – Complete Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Spirit of the Island – Complete Edition برای کامپیوتر

Spirit of the Island


+ آپدیت بازی Update v2.1.1.1-TENOKE اضافه شد.

بازی Spirit of the Island در یک سرزمین مادری جریان دارد، جایی که برای بالغ شدن و تکمیل مراسم بلوغ، باید به یک سفر اکتشافی بروید. ماجراجویی شما در جزیره‌ای دور دست آغاز شده و می‌توانید در اعماق مجمع الجزایر گرمسیری حرکت خود را آغاز کنید. چیزی که کسب و کار شما را رونق خواهد داد، سایه‌ای از شکوه سرزمین اصلی‌تان است که به شما کمک می‌کند تا به زندگی قبلی خودتان بازگردید. باید مجمع الجزایر را کاوش کرده و با مردم محلی ملاقات کنید. می‌توانید به آن‌ها کمک کنید تا بهشت توریستی را بازسازی کرده و سعی در حل و فصل اسرار گذشته‌شان داشته باشند. در این بازی باید به مکان جدید خود رهسپار شده و یک زندگی گرم‌سیری جدید را پیدا کنید.

 

Spirit of the Island

  

باید به سراغ ابزارهای خود رفته و اول از همه، یک منبع غذایی برای خود پیدا کنید. باید مکانی هم برای گذراندن شب داشته باشید و سفر استوایی خود را شروع کنید. در سرزمین‌های خود باقی مانده و تمام کارهای خود را به شکل کارآمد به سرانجام برسانید. در این بازی می‌توانید زندگی را برای خود آسان‌تر کرده و طوری حرکت کنید که ده مهارت منحصربه‌فرد داشته باشید. باید کشاورزی، معدن و حتی ماهی‌گیری را تبدیل به یکی از کارهای هیجان انگیز زندگی خود بکنید. هر چه قدر که عملکرد بهتری داشته باشید، می‌توانید به استادی واقعی تبدیل شده و عالی جلو بروید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 907مگابایت | 638مگابایت
تاریخ انتشار: OCT-04-2023
قیمت: 24.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرااین پست در تاریخ چهارشنبه 08 آذر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها