The Lord of the Rings: War 1.0.397165 – آپدیت بازی ارباب‌حلقه‌ها:جنگ‌بزرگ

The Lord of the Rings: War 1.0.397165 – آپدیت بازی ارباب‌حلقه‌ها:جنگ‌بزرگ
  • آپدیت:
  • پیش نیاز:
  • تعداد دانلود:213 بار
  • دسته: | |
  • توسط:ARiYAN
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

بازی ارباب حلقه‌ها

The Lord of the Rings: War 1.0.397165 – آپدیت بازی ارباب‌حلقه‌ها:جنگ‌بزرگ The Lord of the Rings: War 1.0.397165 – آپدیت بازی ارباب‌حلقه‌ها:جنگ‌بزرگ The Lord of the Rings: War 1.0.397165 – آپدیت بازی ارباب‌حلقه‌ها:جنگ‌بزرگ The Lord of the Rings: War 1.0.397165 – آپدیت بازی ارباب‌حلقه‌ها:جنگ‌بزرگ

ارباب حلقه‌ها یکی از پرطرفدارترین محصولات دنیای سرگرمی است که پای آن به دنیای سینما، تلویزیون و بازی‌ها نیز باز شده است. بازی Lord of the Ring: Rise to War اولین بازی موبایلی بر اساس جهان ارباب حلقه‌ها نیست، اما یکی از بهترین محصولات اقتباس شده از اثر فانتزی جی. آر. آر تالکین نویسنده مشهور ارباب حلقه‌هاست. رایز تو وار یک بازی استراتژی جذاب برای گوشی‌های اندرویدی است که می‌تواند به شدت نظر گیمرهای موبایل را به خود جلب کند.

   

  

همه با هم برای حلقه

در رایز تو وار شما باید در ابتدا جبهه مدنظر خود را انتخاب کنید. ارتش‌های مختلفی در این بازی قرار گرفته که همگی بر اساس دنیای ارباب حلقه‌ها هستند. با انتخاب ارتش خود، باید فرمانده‌ای هم انتخاب کنید. وظیفه شما در این بازی ساخت یک قلمروی تمام عیار است. شما باید قلمروی ابتدایی خود که در آغاز بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد را به خوبی توسعه دهید و بخش‌های جدیدی برای آن تاسیس کنید. تسخیر قلمروهای مجاور در گروی تصمیمات شما برای ارتقای ارتش‌تان است. هر چه ارتش قوی‌تری داشته باشید، کار ساده‌تری برای حمله به سایر نواحی و گرفتن کنترل آن‌ها خواهید داشت. تصاحب و مدیریت منابع برای قوی‌تر کردن ارتش بسیار ضروری است و اینجاست که حال و هوای استراتژی بازی خودش را خیلی خوب نشان می‌دهد. 

شما در این بازی قابلیت پیوستن به کلن‌ها را نیز خواهید داشت تا به صورت گروهی از حلقه محافظت کنید. این جنبه از بازی به خوبی اهمیت بحث بازی گروهی را در این بازی نشان می‌دهد. بازی از سیستم فصلی نیز بهره می‌برد که به این ترتیب، همواره می‌توان انتظار اضافه شدن محتوای جدید به آن را داشت و از سوی دیگر، با ریست شدن قلمروهای تسخیر شده توسط بازیکنان در پایان هر فصل، همیشه درهای رایز تو وار به سمت بازیکن‌های جدید باز خواهد ماند و همه می‌توانند به راحتی به این بازی بپیوندند و از تجربه آن لذت ببرند.

زیبایی‌های سرزمین میانه

درست به مانند طراحی فرماندهان که برگرفته از دنیای ارباب حلقه‌هاست، در طراحی دنیای بازی نیز توجه به جزئیات فوق‌العاده بالاست و گرافیک خوب بازی باعث شده تا به خوبی حس حضور در سرزمین میانه به بازیکن‌ها منتقل شود. محال است که طرفدار دنیای ارباب حلقه‌ها باشید و از حضور در رایز تو وار لذت نبرید.  همین حالا با دانلود بازی جذاب Lord of the Rings: Rise to War از وبسایت پرنده بازی ها، مهارت‌های خود در مدیریت یک ارتش در سرزمین میانه را به رخ بکشید.

📌 منبع و رمز (در صورت نیاز) :  www.farsroid.com
ویدیوی معرفی
نکات تکمیلی:
- بازی فقط باید به صورت آنلاین اجرا شود.
- به جز دیتای اصلی، نیاز به دریافت اطلاعات جانبی در بخش های مختلف بازی خواهد بود.
- برای اتصال به سرورهای بازی در حال حاضر نیازی به تغییر آی پی نیست.
- به خاطر آنلاین بودن و مجهز بودن بازی به شناساگرهای قدرتمند، هک نمی شود و هیچ نسخه مود شده ای برای این بازی وجود ندارد.
The Lord of the Rings: War 1.0.397165 – آپدیت بازی ارباب‌حلقه‌ها:جنگ‌بزرگ
باکس دانلود پرنده بازی ها
BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرا

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها