Addams Family 0.8.0 – آپدیت بازی اکشن-ماجرایی “خانواده آدامز” اندروید

Addams Family 0.8.0 – آپدیت بازی اکشن-ماجرایی “خانواده آدامز” اندروید
  • آپدیت:
  • پیش نیاز:
  • تعداد دانلود:129 بار
  • دسته: | |
  • توسط:ARiYAN
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

Addams Family

Addams Family 0.8.0 – آپدیت بازی اکشن-ماجرایی “خانواده آدامز” اندروید Addams Family 0.8.0 – آپدیت بازی اکشن-ماجرایی “خانواده آدامز” اندروید Addams Family 0.8.0 – آپدیت بازی اکشن-ماجرایی “خانواده آدامز” اندروید Addams Family 0.8.0 – آپدیت بازی اکشن-ماجرایی “خانواده آدامز” اندروید

Addams Family: Mystery Mansion – خانواده آدامز: عمارت مرموز یک بازی بسیار جالب، خلاقانه و سرگرم کننده در سبک تلفیقی اکشن-ماجرایی از دسته بازی های شبیه سازی است که به شکل رایگان از سوی استودیوی آمریکایی PIXOWL INC. عرضه شده و در دسترس بازیکنان سراسر دنیا قرار گرفته است.

این بازی با نام کامل Addams Family: Mystery Mansion – The Horror House (به فارسی خانواده آدامز: عمارت مرموز – خانه ترس) در گوگل پلی به انتشار رسیده است. سعی شده در این عنوان خلاصه ای از کلیت بازی نهفته شود تا بازیکنان با دیدن این اسم متوجه ماهیت این بازی شوند. همانطور که از نام بازی هم پیداست، بازی خانواده آدامز اقتباسی از روی فیلم انیمیشنی به همین نام که در سال 2019 ساخته شد است.

خود این انیمیشن نیز از یک فیلم سینمایی The Addams Family 1992 الگوبرداری شده بود. می توان گفت که بازی Addams Family: Mystery Mansion – The Horror House بازی رسمی این انیمیشن است. اگر این انیمیشن را دیده باشید، خیلی سریع می توانید با داستان های بازی و از آن مهم تر با شخصیت های آن ارتباط خیلی جالبی برقرار کنید. اما اگر هم این انیمیشن را ندیدید مشکلی نیست چرا که این بازی بازگوی داستان های این فیلم از بُعدی دیگر است و این خود می تواند جذابیتی خاص برای این دسته از بازیکنان باشد.

 

Addams-Family-Mystery-Mansion

 

در بازی Addams Family: Mystery Mansion شما در نقش شخصیت های موجود در انیمیشن The Addams Family هستید و باید ماجراهای جالب، هیجان انگیز و به نوعی ترسناک بازی و شخصیت هایش را دنبال کنید. از جمله ویژگی های این انیمیشن که در بازی نیز منعکس شده، حس و حال طنزآمیز بازی و شخصیت های آن است. هر کدام از شخصیت ها خصوصیت هایی خاص و بعضاً متضاد دیگر اعضای خانواده دارند و این سبب شده تا این خانواده یکی از عجیب ترین خانواده ها باشد.

برخی از مهم ترین این شخصیت ها عبارت اند از Morticia, Gomez, Wednesday, Pugsley, Fester و شخصیت جالب مادربزرگ. شما می توانید این شخصیت ها را طی مراحل بازی آنلاک کنید و داستان هرکدام را تجربه کنید. کلیت بازی به شکل یک عنوان مدیریتی است. بخش زیادی از بازی به گشت و گذار و کشف نقاط جدید از این عمارت بزرگ و قدیمی مربوط می شود و شما می توانید بخش های گوناگون این خانه ترسناک که در حقیقت یک خانه ارواح است را مدیریت و شخصی سازی کنید.

مأموریت های زیاد و اتفاقات متعددی در طول این بازی وجود دارند که روند کلی بازی را بسیار جذاب کرده است. نمای بازی از بالا و درست شبیه به بازی های مدیریتی و طراحی دکوراسیون است و این قسمت، بخش مهمی از عناصر بازی را تشکیل می دهد. این بازی جالب و سرگرم کننده همینک به صورت تست شده از سرورهای فارسروید قابل دانلود است.

جهت آشنایی بیشتر با بازی Addams Family: Mystery Mansion می توانید تصاویر اسکرین شات آن را مشاهده کنید. قابل ذکر است که اگرچه نام، محتوای داستانی و ظاهر کلی بازی ترسناک و مرموز به نظر می رسد، اما تمام طراحی ها و شخصیت پردازی های بازی فانتزی و همچنین طنزآمیز هستند و رده بندی سنی انتخاب شده برای آن +3 سال است.

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها