Furious: Heat Racing 4.1 – دانلود بازی رسینگ مسابقات‌خشن اندروید + مود

Furious: Heat Racing 4.1 – دانلود بازی رسینگ مسابقات‌خشن اندروید + مود
چه امتیازی به این پست می‌دهید؟
  • امتیاز: 23
  • توسط: 1 نفر

اسکرین شات ها

Furious: Heat Racing 4.1 – دانلود بازی رسینگ مسابقات‌خشن اندروید + مود Furious: Heat Racing 4.1 – دانلود بازی رسینگ مسابقات‌خشن اندروید + مود Furious: Heat Racing 4.1 – دانلود بازی رسینگ مسابقات‌خشن اندروید + مود Furious: Heat Racing 4.1 – دانلود بازی رسینگ مسابقات‌خشن اندروید + مود

Furious: Heat Racing – مسابقات خشن دومین بازی از استودیوی Hammerhead Studio پاکستانی است که در قالب یک بازی رایگان ساخته و برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است. این استودیوی نوپا و بی نام و نشان قبل از این بازی هم یک بازی مشابه دیگر منتشر کرده بود و نام آن را Furious: Payback Racing گذاشته بود. اگر به عناوین همین دو بازی دقت کنیم متوجه می شویم که این استودیو ملاک نام گذاری بازی های خود را بر اساس آخرین بازی های سری بازی های NFS یا Need for Speed قرار داده است چرا که دو بازی آخر این استودیو تا زمان عرضه بازی های این استودیو دو عنوان Need for Speed: Payback و Need for Speed: Heat بوده اند. حتی در داخل بازی و روند آن هم سعی شده تا از ماهیت این بازی ها الگوبرداری شود.

  

  

Furious: Heat Racing در اولین نگاه یک بازی مسابقه ای ساده به نظر می رسد. اما تمرکز اصلی این بازی نه صرفاً روی مسابقات خیابانی، بلکه روی مورد دیگری گذاشته شده و آن هم فرار از دست پلیس ها است! با شروع هر مرحله از بازی در قسمت اصلی شما در یک مسابقه ماشین سواری خیابانی شرکت می کنید. معمولاً طولی نمیکشد که بعد از شروع مسابقه پلیس ها شما را پیدا کرده و با چندین خودروی مختلف به سمت شما حرکت می کنند. آن ها با توقف در مسیر شما و بستن راه فرار باعث می شوند تا شما راهی برای گریز نداشته باشید. کافیست که چند ثانیه از عبور شما از ماشین های پلیس جلوگیری شود تا شما دستگیر شده و بازنده شوید. بنابراین اصلی ترین نکته در بازی Furious: Heat Racing تغییر لاین سریع خودرو برای عبور و لایی کشیدن از بین وسایل نقلیه رو به رو به ویژه ماشین های پلیش است. در این بازی خبری از دریفت کشیدن و تغییر مسیر در خیابان های مختلف و مواردی از این قبیل نیست و سبک و سیاق کلی بازی بیشتر شبیه به رقابت های درگ است چرا که شما در مسیری تقریباً صاف باید مسابقه را دنبال کنید. امکان تنظیم نوع کنترل بازی وجود دارد. همچنین شما می توانید از بخش تنظیمات جزئیات گرافیکی را تا حد کمی بیشتر یا کمتر کنید. در بازی Furious: Heat Racing می توانید با پشت سر گذاشتن مراحل بیشتر پول به دست بیاورید و ماشین های بیشتری آنلاک کنید. هر ماشین به صورت جداگانه قابل ارتقاء و شخصی سازی است.

 

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 187 - 136 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
📅 آپدیت: سه شنبه 12 اردیبهشت 1402
💡 اندروید مورد نیاز: +8.1
🔐 منبع: فارسروید

Furious: Heat Racing 4.1 – دانلود بازی رسینگ مسابقات‌خشن اندروید + مود
باکس دانلود

این مطلب آخرین با در سه شنبه 12 اردیبهشت 1402 بروز شده!
درصورتی که نسخه جدید منتشر شده یا لینک دانلودی وجود ندارد ؛ لطفا از بخش دیدگاه‌ها به اطلاع ما برسانید تا مشکل سریعا رفع شود :)


کانال تگرام پرنده بازی ها افتتاح شد. 🥳
برای ورود به کانال کلیک کنید...
فوری

دیدگاه ها / ارسال دیدگاه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 

جدیدترین مطالب

بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه
خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background