BG BG

دانلود بازی Valheim v0.217.30 برای کامپیوتر – نسخه Early-Access

دانلود بازی Valheim v0.217.30 برای کامپیوتر – نسخه Early-Access
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:172 نفر
 • دسته: | | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Valheim v0.217.30 برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی Valheim v0.217.30 برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی Valheim v0.217.30 برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی Valheim v0.217.30 برای کامپیوتر – نسخه Early-Access

Valheim


بازی Valheim روح شما را به والهایم خواهد برد؛ جایی که دهمین جهان نورس در آن قرار دارد و شما را در محاصره موجودات عجیب و غریب قرار می‌دهد. دشمنان باستان در این سری حضور دارند و مشکلات زیادی برای خدایان ایجاد می‌کنند. شما درواقع جدیدترین متولی برزخ هستید و وظیفه دارید که رقبای باستانی اودین را نابود سازید. شما باید نظم را به حالت اولیه خودش بازگردانید و بتوانید به همه چیز تسلط یابید. آزمایشاتی در بازی رخ می‌دهد که در مرکز والهایم قرار دارد. خدایان انواع جنگجویان شجاعی در کنار خود دارند و انتظار دارند شکوه‌شان به حالت اولیه بازگردد. بازی از محیط‌های متنوعی تشکیل یافته است که می‌توانید به جنگل‌های انبوه، کوه‌های پوشیده از برف و موارد دیگر اشاره کنیم. شما مواد ارزشمندی را می‌توانید پیدا کرده و سلاح‌های مرگباری را با آن طراحی کنید. زره‌ها و سنگرهایی را می‌توانید کسب کنید که در آینده به درد شما خواهد خورد.

 

Valheim

 

در بازی Valheim می‌توانید دنیای عظیمی را تجربه کنید که هرکدام المان‌های مرموزی دارند. موجودات افسانه‌ای کم کم به جهان بازی اضافه خواهند شد و می‌توانید نبرد را در هر سطحی تجربه کنید. سرزمین‌ها را باید به تنهایی گذار کرده و بتوانید با کسب متحدین، رقابت را به نفع خود تغییر دهید. وسایل بصری بازی را می‌توانید با خلاقیت خود ایجاد کرده و از آن‌ها برای پیروزی استفاده کنید. سلاح‌ها و زره‌های نابی در بازی وجود دارد و در کنار آن مواد غذایی نیز برای بقا در جهان بازی نیاز خواهد بود. بازی از یک سیستم انعطاف پذیر هم برخوردار است و می‌توانید خانه و پایگاه خود را با این سیستم طراحی کنید. می‌توانید باس‌های مختلف را احضار کرده و با شکست آن‌ها غنایم بیشتری از جنگ را برای خود کسب کنید. جنگ‌ها به دریا نیز کشیده شده و می‌توانید همه جا را فتح کنید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 881مگابایت
تاریخ انتشار: NOV-16-2023
قیمت: 19.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرااین پست در تاریخ چهارشنبه 08 آذر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها