BG BG

درخواست بازی ، ارتباط با مدیریت

رضایت کاربران برای ما از مهمترین موضوعات است، پس در این زمینه به ما کمک کنید؛ ما عاشقانه منتظر شنیدن نظرات و درخواست های شما هستیم! شما عزیزان می توانید درخواست خودتان را از طریق فرم زیر بیان کنید؛ لطفا پیشنهاد خود را کامل و واضح بیان کنید و مطمئن باشید پاسخ شما در کمترین زمان ممکن به ایمیل تان ارسال می شود، پس حتما در وارد کردن صحیح ایمیل دقت نمایید.

در صورتی که به هر دلیلی نیازی به ارتباط مستقیم با مدیر اصلی دارید، میتوانید vahidsnh [at] gmail [dot] com در ارتباط باشید.

«« کد امنیتیرفرش

+ راهنمای ارسال درخواست
مطابق فرم ذیل مشخصات درخواستی (دسته بندی بازی به اندروید ، کامپیوتر و... ، اسم بازی به انگلیسی یا توضیحات در مورد سبک و گیم پلی بازی را در بخش پیام) را وارد کرده و دکمه ثبت تیکت رو بزنید.

+ زمان رسیدگی درخواست ها
متوسط زمان بررسی کمتر 12 ساعت می‌باشد اما این زمان ممکن است گاهی 24 ساعت یا بیشتر طول بکشد. اما زمان انتشار بازی ها و مطالب درخواستی در سایت متوسط بین 24 ساعت الی 72 ساعت می‌باشد.

+ محدودیت ارسال درخواست
شما هر بازی یا برنامه که دسته بندی های مختلف سایت موجود است را میتوانید درخواست کنید. هیچ محدودیتی در تعداد درخواست ها وجود ندارد.
اما باتوجه به شرایط و قوانین کشور از انتشار موارد زیر معذوریم :
بازی‌های مود (کرک ، آنلاک ، هک) شده ایرانی
بازی‌های که به دستور ستاد فیلترینگ / بنیاد بازی های رایانه ای محدود شده اند. از اینکه محدودیت ما رو درک می‌کنید ممنونیم  🙃💔

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها