حمایت از پرنده بازی ها

با سلام و خسته نباشید خدمت همراهان عزیز پرنده بازی ها ؛

متاسفانه هزینه نگه داری سایت بسیار بالاست و آپدیت بازی ها و تولید محتوا زمان بسیار زیادی لازم داره. پرنده بازی ها با آرشیو +1700 بازی اندروید، کامپیوتر و پی اس 4 یکی از سایت های پرمحتوای در زمینه دانلود بازی هستش اما اکنون قادر به ادامه راه نیست.

ما تصمیم گرفتیم تعداد تبلیغات را افزایش بدیم اما باعث سردرگرمی کاربران سایت و کندی سایت شد. همین تبلیغاتی که در سایت نمایش داده میشه هزینه نصف امکانات سایت هم نمیشه و ما مجبوریم هزینه ای رو از جیب بزاریم. البته این نکته را هم باید درنظر بگیریم که تیم سایت وقت زیادی برای سایت و جمع آوری بهترین بازی ها میزارن و برای درآمد باید یک شغل دیگه ای داشته باشن که هزینه های اینترنت و امکانات سایت رو جبران کنن.

از شما درخواست داریم برای بقای سایت و هر مبلغی چه کم چه زیاد در حد مرام و معرفت خودتون در این شرایط بد اقتصادی به ما کمک کنید. کاربران عزیز میتونید از طریق شماره کارت یا لینک ریز از سایت خودتون حمایت مالی کنید.

  

پلتفرم دارمت:)

6219-8619-2735-7193

به اسم وحید صحنه (بلوبانک - سامان)

 

هزینه سایت صرف اینا میشه:

هزینه دانلودسنتر سایت

شاید اول فکر کنید همه لینک دانلود از سایت های دیگه ای مثل فارسروید , دانلود ها و... هستش اما تقریبا 300 بازی در با حجم بالای 370 گیگابایت در آپلودسنتر مستقل و به صورت اختصاصی کرک و موzد شده اند قرار دارند.

هزینه سرویسی که سایت توی اون قرار داره.

هزینه هزینه اینترنت

هزینه تولید محتوا و نویسندگان

  

در پایان هم تشکر میکنم از همراهی شما و حمایت هایی که انجام میدید. امیدوارم 1000000 برابر کمکی کردید به شما برگرده. یا حق

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background